Блог

Новини, акції та корисні статті для розробників.

Керування хмарним сервером з Особистого кабінету

Основні функції управління послугою CLOUDSERVER реалізовано в Особистому кабінеті абонента:

1. Для того, щоб зайти в Особистий кабінет, використовуйте параметри доступу з листа з темою «Доступ в Особистий кабінет Дата-центру ВОЛЯ та умови Тестового періоду»: посилання, ваш логін та пароль.
Якщо лист загубився або ви змінили та забули пароль, використовуйте форму нагадування паролю: в нижній парі полів введіть ваш логін в Дата-центрі та контактну електронну адресу, на яку надійде лист з паролем.

2. В таблиці Послуги абонента ви бачите список ваших хмарних серверів та тарифних планів з вказаними назвами віртуальних машин.

3. Для перегляду детальної інформації та керування хмарним сервером зайдіть по послугу з назвою потрібного вам хмарного серверу.

4. В лівій частині таблиці «Віртуальна машина» ви побачите параметри ВМ за виділеними ядрами процесору, оперативної пам’яти та дискам, а також IP адресу віртуальної машини. В правій – стан ВМ Працює чи Зупинена), завантаження ЦПУ, час роботи.

5. Під таблицею також доступне посилання на Графіки споживання ресурсів Віртуальної машини. Ви можете обрати необхідну статистику: середнє або максимальне значення за годину, добу, тиждень, місяць, рік.

6. Управління віртуальною машиною:

a. Для ВМ в стані «Працює» доступні наступні дії: "Вимкнути ВМ" (shutdown), "Екстренно вимкнути ВМ" (Всі незбережені дані можуть бути загублені) та "Перевантажити ВМ";

b. В Стані «Зупинена» можна «Увімкнути ВМ», а також «Змінити пароль на ВМ». Зверніть, будь ласка, увагу, що для зміни паролю на ВМ, машину потрібно спочатку Вимкнути.

7. Також ви можете Змінити зворотню зону для виділеної віртуальній машині IP адреси. Для цього натисніть кнопку Деталі в таблиці Використовувані підмережі, знизу сторінки.

8. Для того, щоб Перестворити віртуальну машину з нуля з тими ж параметрами (Перевстановити операційну систему), зверніться, будь ласка, на support@dc.volia.com