Оплата

Абоненти фізичні особи можуть поповнити баланс за допомогою платіжних карт, скориставшись посиланням для online-оплати. Платежі забезпечує сервіс Portmone.com.

Оплатити Visa/Mastercard

Абонентам фізичним особам доступна онлайн-оплата за допомогою сервісу Приват24. Оплати надходять на особові рахунки в режимі online, без комісії з платника, досить знати тільки логін абонента.

Оплатити через Приват24

Всеукраїнський сервіс прийому платежів через інтернет iPay.ua дозволяє сплатити послуги абонентам фізичним особам за умови сплати комісії.

Оплатити через iPay.ua

Оплачуйте на сайті або станьте зареєстрованим користувачем Portmone.com та підпишіться на рахунки Дата-центру Volia, вказавши Логін абонента для ідентифікації (тільки для фізичних осіб).

Оплатити через Portmone.com

Власники карток Monobank можуть оплатити через мобільний додаток Монобанку. В меню "Інші платежі" потрібно обрати Платіж по Україні, та в полі пошуку ввести Воля Дата-центр. Для ідентифікації користувача необхідно вводити логін. Оплата надійде наступного банківського дня.

Готівкою, через відділення банку

Оплата може бути здійснена через відділення українських банків за умови сплати комісії, розмір якої визначається банківськими установами. При заповненні платіжного документа для ідентифікації абонента необхідно вказувати логін. Для оперативності фіксації оплати, копію квитанції потрібно надіслати на sales@dc.volia.com

Безготівковій розрахунок для юридичних осіб

Платіж здійснюється шляхом переказу грошових коштів по банківських рахунках, з розрахункового рахунку Абонента на розрахунковий рахунок Дата-центру (IBAN). В призначенні платежу необхідно коректно вказати номер виставленого рахунку-фактури.